www.okna-plastikowe.medical.webd.pl/

Najbezpieczniejsze okna w Białymstoku

OKNA  CENNIK  OKNA DREWNIANE  OKNA PCV  PROMOCJE  SKLEP  OFERTA  KONTAKT  

Czego się dowiesz

Odtwórz film wprowadzający do rachunkowości finansowej

Dowiedz się, jak opracowywane są bilanse, zestawienia dochodów i rachunki przepływów pieniężnych oraz jak wzajemnie na siebie wchodzą
Oceń kondycję finansową firmy za pomocą sprawozdań finansowych
Zapoznaj się ze standardami GAAP i MSSF
Przygotowuj i oceniaj prognozy finansowe, aby podejmować strategiczne decyzje
Wyceń przedsięwzięcie, projekt lub okazję inwestycyjną i przeprowadź analizę wrażliwości

Konspekt

Rachunkowość finansowa nauczy Cię podstaw rachunkowości finansowej od podstaw. Dowiesz się, jak sporządzać bilans, rachunek zysków i strat i rachunek przepływów pieniężnych, analizować sprawozdania finansowe oraz obliczać i interpretować krytyczne wskaźniki. Dowiesz się również, jaką rolę odgrywa osąd zarządczy w wyborze szacunków księgowych i metod. Kurs kończy się wprowadzeniem do prognozowania i wyceny.

Poproś o więcej informacji
Zarejestruj się, aby otrzymywać dodatkowe informacje o tym kursie. Dowiedz się, co inni uczniowie robią z umiejętnościami, które zdobyli, i oceń, czy ten kurs jest dla Ciebie odpowiedni.

UCZ SIĘ WIĘCEJ

Często Zadawane Pytania
Czy muszę się logować o ustalonej godzinie? Jak przebiega ocenianie? W tym momencie prawdopodobnie masz kilka pytań, na które mamy odpowiedzi.

UCZ SIĘ WIĘCEJ

Kwalifikowalność zapisów
Nasza łatwa aplikacja online jest bezpłatna i nie jest wymagana żadna specjalna dokumentacja. Wszyscy kandydaci muszą mieć co najmniej 18 lat, biegle posługiwać się językiem angielskim oraz zaangażowani w naukę i kontakt z innymi uczestnikami przez cały czas trwania kursu. Potwierdzamy kwalifikację do rejestracji w ciągu tygodnia od złożenia wniosku.

Biuro rachunkowe Biała Podlaska Biuro rachunkowe Biłgoraj | Biuro rachunkowe Chełm Biuro rachunkowe Kraśnik Biuro rachunkowe Lubartów Biuro rachunkowe Lublin Biuro rachunkowe Łuków Biuro rachunkowe Puławy Biuro rachunkowe Świdnik Biuro rachunkowe Zamość |


Polecane strony