www.okna-plastikowe.medical.webd.pl

Najbezpieczniejsze okna w Białymstoku

OKNA  CENNIK  OKNA DREWNIANE  OKNA PCV  PROMOCJE  SKLEP  OFERTA  KONTAKT  

WOLF Białystok


Celem firmy WOLF Białystok jest świadczenie wysokiego standardu obsługi Klienta prywatnego i instytucjonalnego. Własnie dlatego od  lat WOLF charakteryzuje wysoki wzrost liczby klientów wśród korporacji taxi na terenie miasta i okolic.
Okna Białystok pięciokomorowe w cenie czterokomorowych czyli jeszcze cieplej!!


Potrzebujesz dobrej jakości drzwi:

Współpracujemy z firmami Gerda, Delta, Dre, Dierra które oferują najlepsze drzwi do mieszkań i do domów. W ofercie mają drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Drzwi Kraków sprzedajemy w cenach producenta.

Poniżej prezentujemy ceny okien typowych pcv, których wymiary są dopasowane do otworów o równych wymiarach. Oprócz wymiarów okien typowych w naszej ofercie się także wszystkie nietypowe wymiary okien, a także nietypowe kształty takie jak np. okna okrągłe lub łukowe.
* CENNIK ZAWIERA CENY NETTO – NALEŻY DOLICZYĆ VAT !
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że okna, jak każdy inny przedmiot czy urządzenie, wymaga ludzkiej troski. Tylko zadbane i poddawane regularnemu przeglądowi okna PVC (zwane potocznie oknami PCV) będą spełniały swoje funkcje przez lata.
Przy zakupie okien warto przeanalizować zalecenia producenta w kwestii ich pielęgnacji i użytkowania oraz uważnie przeczytać warunki przysługującej nam gwarancji. W razie gdyby konieczne było złożenie reklamacji, producent ma prawo jej nie uznać, jeśli okna były użytkowane w niewłaściwy sposób. Nigdy nie naprawiajmy na własną rękę technicznych usterek typu: problemy z klamką, niedomykające się okno, pęknięta szyba itp. Takie prace najlepiej zlecić fachowcom, zwłaszcza kiedy przysługuje nam gwarancja.

Mycie okien PCV
Jak myć okna PCV? Czynność wydaje się prosta, jednak wielu młodych ludzi zaczyna od niewłaściwej kolejności. Najpierw należy myć ramy, a potem szyby. Jeśli zrobimy odwrotnie, istnieje duża szansa, że podczas mycia ram ubrudzimy już umyte szyby i nie uda nam się pozostawić szyb idealnie gładkich. Do mycia używajmy specjalnego płynu do szyb albo letniej wody z dodatkiem łagodnego środka myjącego np. płynu do mycia naczyń i miękkiej szmatki. Nie stosujmy szczotek, ani szorstkich gąbek. Mocne środki czyszczące (takie jak proszek lub płyn przeznaczony do mycia kuchenki lub wanny) są zakazane. Nadmiar wody z umytych okien usuń stosując specjalny ściągacz do szyb, a pozostałe mazy wypoleruj czystą szmatką.

Podkarpackie

Okna Dębica | Okna Jarosław | Okna Jasło | Okna Krosno | Okna Mielec | Okna Przemyśl | Okna Rzeszów | Okna Sanok | Okna Stalowa Wola | Okna Tarnobrzeg |Sprzedaż okien
Nasza firma mieści się w Białymstoku przy ulicy Prostej. Znajdziecie Państwo u nas okna oraz drzwi dobrych marek. Zapraszamy do naszego sklepu.Polecane strony