www.okna-plastikowe.medical.webd.pl/

Najbezpieczniejsze okna w Białymstoku

OKNA  CENNIK  OKNA DREWNIANE  OKNA PCV  PROMOCJE  SKLEP  OFERTA  KONTAKT  

WOLF Białystok

 
Celem firmy Okna WOLF Białystok jest świadczenie wysokiego standardu obsługi Klienta prywatnego i instytucjonalnego. Własnie dlatego od  lat WOLF charakteryzuje wysoki wzrost liczby klientów wśród korporacji taxi na terenie miasta i okolic.

Nowa technologia zgrzewu, idealny sposób łączenia naroży profili okiennych PVC. Żeby zrozumieć jej zalety, należy porównać profile połączone z zastosowaniem tej technologii z profilami łączonymi w tradycyjny sposób. Sposób tradycyjny wymaga często czasochłonnej indywidualnej, ręcznej obróbki, a efekt nie jest satysfakcjonujący dla najbardziej wymagających klientów, zarówno jeśli chodzi o kwestię estetyki wykonania, jak i trwałości. Narożniki i profile łączone w tradycyjny sposób poddawane są takim zabiegom, jak: frezowanie i oczyszczanie, często również stosuje się technikę zamalowywania poszczególnych elementów specjalnymi „pisakami”. Duży wpływ na wygląd okien ma również fakt, iż w tradycyjnym modelu uszczelka jest zgrzewana wraz z profilem. W miejscu zgrzewu powstaje wtedy twarde zgrubienie. Pojawia się ono w wyniku obecności wypływki okien PVC. Tego typu zgrubienia powodują, że nawet po oczyszczeniu i malowaniu narożnika, nie otrzymujemy pożądanego efektu estetycznego.

 

Obecnie, przy metodzie nie musimy stosować już tego typu zabiegów. Okna to najnowsza technologia oparta na zgrzewarce kształtowej, dzięki której osiągamy znacznie lepszy efekt w skróconym czasie. Brak ograniczeń, jeśli chodzi o kształt zgrzewu, umożliwia pozostawienie niemalowanym wypływki w narożu po jego połączeniu. Dzięki temu nawet po kilku latach estetyka okien się nie zmienia: ich wygląd zewnętrzny pozostaje wciąż na niezmiennie wysokim poziomie.


Polecamy okna plastikowe dostępne w naszych sklepach od ręki, wykonane z wysokiej jakości o gładkiej konsystencji. Dostępna duża gama kolorystyki okien plastikowych.Polecane strony

Mazowieckie

Okna Ciechanów 

Okna Grodzisk Mazowiecki 

 Okna Józefów